Start Ogłoszenia

PostHeaderIcon Ogłoszenia

PostHeaderIcon Informacja o pracy Biura LGD „ZIELONE SIOŁO” w dniu 17 sierpnia br.

Uprzejmie informujemy, że dzień 17 sierpnia 2020 r. (poniedziałek), będzie dniem wolnym od pracy w Biurze Lokalnej Grupy Działania "ZIELONE SIOŁO", w zamian za święto przypadające w dniu 15 sierpnia 2020 r. (sobota), zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu Pracy.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Uprzejmie informujemy, że dzień 17 sierpnia 2020 r. (poniedziałek), będzie dniem wolnym od pracy w Biurze Lokalnej Grupy Działania "ZIELONE SIOŁO", w zamian za święto przypadające w dniu 15 sierpnia 2020 r. (sobota), zgodnie z art. 130 § 2 Kodeksu Pracy.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

PostHeaderIcon Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na wykonaniu projektu graficznego oraz utworzeniu nowej strony internetowej

 

           

Ostrów Mazowiecka, dnia 24 grudnia 2019 r.

Zaproszenie do składnia oferty

Lokalna Grupa Działania „ZIELONE SIOŁO” zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na wykonaniu projektu graficznego oraz utworzeniu nowej strony internetowej Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „ZIELONE SIOŁO”.

Więcej…

 

PostHeaderIcon REGULAMIN Konkursu Kulinarnego Tradycyjnych Potraw Wigilijnych odbywającego się podczas spotkania wigilijnego członków LGD „ZIELONE SIOŁO”

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zaproszenie do składnia oferty na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu szkoleń dla mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO”.

Ostrów Mazowiecka, 28.10.2019 r.

           

Zaproszenie do składnia oferty

Lokalna Grupa Działania „ZIELONE SIOŁO” zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi polegającej na przeprowadzeniu szkoleń dla mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO”.

Zamówienie realizowane będzie w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata
2014 - 2020.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zwołanie Walnego Zebrania Członków LGD „ZIELONE SIOŁO”

Uprzejmie informuję, że w dniu 12 czerwca 2019 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Sikorskiego 5, odbędzie się Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO”.

Więcej…

 
Więcej artykułów…