Aktualności
Start Aktualności Aktualności

PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Informacja o zwołaniu posiedzenia Rady LGD „ZIELONE SIOŁO”

Uprzejmie informuję, że w dniu 19 lutego 2020 r. (środa) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. Sikorskiego 5 odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO”.

Przedmiotem posiedzenia będzie rozpatrzenie wniesionych do Biura LGD „ZIELONE SIOŁO” protestów od oceny Rady LGD „ZIELONE SIOŁO” dokonanej w dniu 21.01.2020 r. dla operacji, złożonych w ramach naboru Nr 2/2019 dla działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Przedsięwzięcie 1 (P.1) „Wsparcie na podejmowanie działalności gospodarczej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Informacja o zwołaniu posiedzenia Rady LGD „ZIELONE SIOŁO”

Uprzejmie informuję, że w dniu 21 stycznia 2020 r. (wtorek) o godz. 13.30 w sali konferencyjnej (na I piętrze) Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbędzie się posiedzenie Rady Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO”.

Przedmiotem posiedzenia będzie ocena i wybór wniosków do dofinansowania, złożonych do Biura LGD w ramach naboru trwającego w terminie od dnia 18 listopada 2019 r. do dnia2 grudnia 2019 r. dla działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji złożonych w ramach Przedsięwzięcia 1 (P.1) „Wsparcie na podejmowanie działalności gospodarczej.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie wigilijne w LGD „ZIELONE SIOŁO”

07Już po raz siódmy, w miłym i świątecznym nastroju, w dniu 16 grudnia 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej, odbyło się spotkanie wigilijne członków Lokalnej Grupy Działania „ZIELONE SIOŁO” i organizacji pozarządowych z obszaru działania naszego Stowarzyszenia.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Spotkanie świąteczne w KGW w Kiełczewie

09W dniu 14 grudnia br. na zaproszenie Przewodniczącego KGW w Kiełczewie p. Tomasza Dąbrowskiego oraz Zastępcy Przewodniczącego p. Anny Jackowskiej mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu świątecznym połączonym z inauguracją Koła Gospodyń Wiejskich w Kiełczewie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Zapraszamy na szkolenie

W związku z zaplanowanym przez Lokalną Grupę Działania „ZIELONE SIOŁO” naborem wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, który odbędzie się w terminie 18 listopada – 2 grudnia br., mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” zapraszamy do udziału szkoleniu dotyczącym informowania o zasadach i możliwościach ubiegania się o dofinansowanie w ramach ww. poddziałania.

Więcej…

 
Więcej artykułów…